Blog

En İyi Profesyonel Nakliyat Firması

Taşınmaya başlamak için her şey hazır mı? En iyi, en profesyonel nakliyat firması seçildiyse, bu durumda taşınmak konforlu bir süreç olacaktır. Ayrıca bu nakliyat şirketinden ekstra hizmetler alabileceğinin farkında mısınız?

Ek hizmetlerin çoğu taşıma maliyetinizi çok fazla etkilemez, ancak bu hizmetlerden birkaçı ek ücrete neden olacaktır.

daha fazla oku

Korsan Firmalardan Neden Uzak Durmalıyım?

Taşınmak ağır bir iştir. Eğer profesyonel ve dürüst bir firma ile anlaşırsanız endişeleriniz yarı yarıya azalır. Ancak korsan bir firmayla anlaşmak zaten stresli bir süreç olan taşınmanın stresini arttırır ve sorunlara yol açar.

Korsan Firma Nedir?

daha fazla oku

Parça Eşya Taşıma

Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm bölgelerimize Parça Eşya Taşıma gerçekleştirmektedir. Çeyiz eşyası, öğrenci eşyası yada bekar eşyası olarak nitelendirilen ve hacim olarak bir ev eşyasına göre daha az olan her türlü ev eşyanızı bizimle rahat ve ekonomik taşıyabilirsiniz.

daha fazla oku

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama hizmetlerinde Yeditepe Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel akıllı oda depo sistemiyle güvenilir eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Firmamızda eşyalarınızı ister 1 ay veya isterseniz daha uzun süreli olarak muhafaza edebilir, saklayabilirsiniz.

daha fazla oku

Ofis Taşıma ve Büro Taşıma

Yeditepe Nakliyat olarak ofis taşıma hizmetlerinde nakliye öncesinde tüm taşıma ayrıntılarına dikkat ederek müşterilerimize ofis büro nakliyat hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizden gelen nakliye taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek kusursuz hizmet sunmaktayız.

daha fazla oku