Hakkımızda

Evinizi Yeditepe ile taşıyın!

Biz Yeditepe Evden Eve Nakliyat olarak, elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya çalışırız. Biz, yetenekli ve tecrübeli kadromuzla bütün evden eve nakliyat firmaları arasından sıyrılıp her zaman profesyonel hizmetimizi sunmaktayız. Merkezimizin de bulunduğu Ataşehirin büyük çoğunluğu bizim evden eve nakliyat firmamızın hizmetinden yararlanır. Biz müşterilerimizin eşyalarını dikkatlice paketler ve rahat bir şekilde taşırız.

Eşya saran evden eve nakliyat çalışanları Evinize gelen çalışanlarımız eşyalarınızı:

teker teker paketler,

sarar,

aracımıza yükler,

yeni evinize taşır ve

dikkatli bir şekilde boşaltırlar.

Özellikle dikkat ettiğimiz durumlar:

Yeditepe Evden Eve Nakliyat ile taşınırken asla değerli eşyalarınıza zarar gelmez. Türkiye genelinde sizin de bileceğiniz gibi pek çok korsan firma bulunur. Her ne kadar ucuz olarak görülseler de aslında eşyalarınıza büyük zararlar gelmesi içten bile değildir. Maddeler halinde bahsettiğimiz gibi biz eşyalarınızı titizlik içinde taşırız. Biz bütün İstanbul ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde bir uçtan diğer uca her yerinde yanınızdayız.

Yeditepe nakliyat ayrıca depolama hizmeti de vermektedir. İşimizi titizilikle yapar, eşyalarınızı Türkiye’nin her yerindeki depolarımızda muhafaza eder, koruruz. Bu depolar oldukça temizdir. Eşyalarınızın hiçbirine zarar gelmemesini sağlayacak güvenli yerlerdir. Depolarımızı düzenli kontrol ve bakımlarını yaparız.

Bizim müşterilerimiz her konuda bize güvenirler.Beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar bilirsiniz ki evdeki en değerli eşyalardır.

Biliriz ki tanımadığınız nakliye firmalarının eşyalarınızı taşıması sizin için çok streslidir. En büyük kabuslarınızı biliriz. Bundan dolayı o kabus senaryolarının yaşanmaması bizim önceliğimizdir. Biz değerli eşyalarınızı söker temiz şekilde sarar tekrar monte ederiz. Hiç bir konuda endişelenmenize gerek kalmaz bizde rahat bir şekilde yeni evinize taşınmanızı sağlarız.

Yeni evinize geldiğimizde büyük eşyaların duvarlara,camlara veya evinizin diğer cephelerine çarpmaması için çok dikkatli ve stratejik plan içerisinde davranırız.

Diğer evden eve nakliyat firmalarından en büyük farkımız elemanlarımızın kadrolu ve profesyonel eğitim almış olmasıdır.

Kadrolu takımımız içerisinde marangoz da bulunur. Gelen marangoz bütün dolaplarınızı, avizelerinizi, perdelerinizi ve televizyon ünitenizi sökecek ve tekrar düzgün şekilde kuracaktır. Sizi temin ederiz ki en iyi evden eve nakliyat firması olarak bizi seçtiğinize pişman olmayacaksınız.