Ofis ve Büro Taşıma

Ofis Taşıma

Yeditepe Nakliyat olarak ofis taşıma hizmetlerinde nakliye öncesinde tüm taşıma ayrıntılarına dikkat ederek müşterilerimize ofis büro nakliyat hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizden gelen nakliye taleplerini en iyi şekilde değerlendirerek kusursuz hizmet sunmaktayız.

Ofis büro eşyası taşımacılığı öncesinde eşyalarınızın rahat ve kusursuz olarak taşınması için eşyalarınıza bakmaya gelen eksper eşyalarınızı inceler. Bu hususta eksperimiz ofis içerisinde yapılacak çalışma planını önceden hazırlar. Nakliye gününde her şey hazır bulundurularak hizmete başlanır.

İş yeri taşıma günü firmamız personelleri ilk olarak demonte gören eşyalardan başlar. Demonte gören eşyalar masa, dolap, vestiyer vb. ahşap eşyalarınızdır. Demonte yapılan eşyalar özenli paketlenir ve aracımıza yerleştirilir. Eşyanın gideceği yeni ofiste ise yine demonte gören eşyalar burada montaj işlemi yapılır. Dosya ve klasörler karton koliler içerisine konulur ve oda sahibinin ismi yazılır.

İş yeri taşımacılığı profesyonel gerektiren bir hizmet alanıdır. Her taşıma firması iş yeri taşımacılığı yapamaz. Bu sebepten dolayı nakliye hizmeti almadan önce firmaları çok iyi düzeyde araştırmanız gerekmektedir.

Kitap, dosya ve tüm evraklarınız hiçbir şekilde taşınma sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve taşımaya hazır hale getilir. Koliler üzerine eşya sahibinin ismi yazılarak olası karışıklığın önüne geçilmiş olur. Tüm eşyalarınız hava kabarcıklı ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.

Tüm ofis içerisinde alınan eşyalar yeni adresinize götürülmek üzere yola çıkar. Burada deneyimli personellerimiz demonte eşyaların montaj işlemini yapar. Paketlenen eşyalar tek tek açılır ve müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen yerlere eşyalarınız yerleştirilir.

Taşıma Sistemi:

Ofis nakliye işlemi yapılmadan önce ücretsiz olarak ofisinizi ziyaret eden eksperimiz eşyalarınızı inceler ve size özel taşıma programını hazırlar.

Hazırlanan rapor ile doğrultusunda şehir içi nakliyat içerisinde bulunan tüm dolap, masa vb. mobilya eşyalar demonte yapılır ve eşyanızın gideceği yeni ofiste kurulumları yapılır.

Tüm dosya ve klasörleriniz paketlenir.

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Büro eşyalarınız yeni ofisinizde bölüm ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.