En Profesyonel Nakliyat Firması

TAŞINIRKEN DAHA FAZLA KONFOR ELDE EDİN!

Taşınmaya başlamak için her şey hazır mı? En iyi, en profesyonel nakliyat firması seçildiyse, bu durumda taşınmak konforlu bir süreç olacaktır. Ayrıca bu en iyi nakliyat şirketinden ekstra hizmetler alabileceğinin farkında mısınız?

Ek hizmetlerin çoğu taşıma maliyetinizi çok fazla etkilemez, ancak bu hizmetlerden birkaçı ek ücrete neden olacaktır.

Ambalaj: Eğer şehir içi taşınıyorsanız ve çok değerli eşyalarınız ve hantal öğeleriniz yoksa, o zaman kendi başına ambalaj işlemini yapmak zor olmayacaktır. Ancak piyano, miras mobilya veya değerli eserler söz konusu olduğunda bu işte profesyonellere izin vermeniz tavsiye edilir. Ücretler, paketleme için geçen süreye ve kullanılan malzemelerin miktarına ve türüne göre tahsil edilecektir.

Açma: Çoğu insan açma işlemini kendi hızlarında acelesi olmadan yapar. Ama zamanınız kısa ise o zaman taşıma şirketi her zaman açma sırasında büyük bir kolaylık sağlar. Açma için kullanılan malzemelerin atılması, sözleşmenin başlangıcında açıklığa kavuşturulması gereken başka bir çekişme noktasıdır.

Nakliyat Öncesi Sökme ve Nakliyat Sonrası Montaj: Nakliyat firmaları sökme ve montaj için ek ücretler isteyebilir. Bu hizmetin ücretleri önceden tartışılmalıdır, böylece daha sonra sorun olmaz. Yeditepe Nakliyat sizden asla söküm ve montaj için ek ücret istemez ekibimizin içinde firmamızın kendi marangozu bulunur.

Elde Tutulacak Özel Eşyaların Kullanımı: Piyano, bilardo masası veya jakuzi küveti gibi özel eşyalar özel muamele gerektirir. Bunları taşımak çocuk oyuncağı değildir ve iş en iyi profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Asansörlü Taşıma: Bazen, hantal mobilya parçaları için giriş ve çıkış noktaları olarak mülkünüzün pencerelerini kullanmaktan başka seçeneğiniz kalmamaktadır. Böyle bir durumda asansör kullanmak tek çıkış yoludur.

Depolama: Çoğu nakliyat şirketi bu hizmeti sunar. Bu hizmeti şirket eşyalarınızı en yakın depolarda belirli ücret karşılığında sağlar.

Daha fazla ek hizmet:

Eşyayı almak veya bırakmak için mesafe yürümek, merdiven uçuşunu kullanmak iyi bir hizmetin sunacağı ek hizmetlerdir, ancak tabii ki ek maliyetlere neden olur.

Bilgi ve Fiyat İçin Bize Ulaşın